Finansowanie instalacji fotowoltaicznej

Dotacje

Pomagamy w uzyskaniu dotacje rządowej lub
z Unii Europejskiej
Leasing

To jedna z najbardziej
opłacalnych opcji finansowania
Kredyt

Rozpocznij inwestycję bez wkładu własnego, szybko i wygodnie
Finansowanie instalacji fotowoltaicznej
Nasza firma pomaga w szukaniu najlepszych rozwiązać finansowania instalacji fotowoltaicznych, które są najbardziej korzystne dla Inwestora.

Oferujemy różne formy kredytowania z niskim oprocentowaniem oraz wspieramy w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych.

01

dotacje

Dotacje rządowe lub z Unii Europejskiej to najczęściej wybierane formy finansowania farm fotowoltaicznych. Pomagamy w wyszukaniu najbardziej optymalnego programu dotacji oraz prowadzimy przez cały proces pozyskiwania funduszy. Nasza firma pomaga w przygotowaniu potrzebnych dokumentów oraz wspiera w sprawach niejasnych.
02

leasing

Oferujemy usługę leasingu instalacji fotowoltaicznych. Jest to jedna z najbardziej opłacalnych możliwości finansowania instalacji, która dodatkowo nie stanowi obciążenia dla zdolności kredytowej firmy. Po spłaceniu wszystkich rat, inwestor przejmuje instalację fotowoltaiczną na własność.
03

kredyt

Kredyt ratalny jest kolejną opcją finansowania instalacji fotowoltaicznych. Pozwala rozpocząć inwestycję bez wkładu własnego. Raty są dostosowane do możliwości inwestora. Zarówno wysokość jak i ilość rat można dostosować indywidualnie.
Zapraszamy na spotkanie
Szanujemy Państwa czas dlatego prosimy o pozostawienie danych kontaktowych. Oddzwonimy i umówimy spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.
Zostaw dane
oddzwonimy

* Pola wymagane
Poprzez kliknięcie przycisku „WYŚLIJ” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę Space X Solar w celu realizacji zapytania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.